Back to Top

Ege’nin Yasam Kaynagında Ruhunuzu Yenileyin!

ALDER OTEL

Ülkemizin kumsalları ile ünlü Sarımsaklı plajlarında denize sıfır konumda bulunan Alder Otel Doğu felsefesindeki sonsuzluk anlayışını Ege'nin ruha ve bedene enerji veren atmosferiyle birleştiriyor.

 

HERSEY DAHİL

Çift, Üç, Aile ve Suite oda seçenekleri, Türk ve Ege mutfağının özel lezzetleriyle zenginleşen restoran ve barı herşey dahil servisi, havuz keyfi, eşsiz kumsalı ile Sarımsaklı otelleri arasında özel seçiminiz olmayı hakkediyor.

 

DENİZE SIFIR ÖZEL PLAJ

Gündüz, deniz kum ve güneşin mutluluk veren yenileyici etkisini sizlere sınırsızca sunan Alder Otel akşam saatlerine Ege Denizi ve Midilli üzerinde batan güneşin büyüleyici renkleri ve ılık esintiler eşlik ediyor.

 

BÜYÜK VE ÇOCUK HAVUZU

Alder Otel’de havuz’un neşesini ve canlılığını günün her saati yaşayabilirsiniz. Sadece siz değil küçük misafirlerimizde kendileri için özel hazırlanmış çocuk havuzunda bu keyfe ortak olup havuz ve güneşin keyfini yaşarlar

 

Misafirlerimizden

Kendinizi yorgun hissediyorsanız sadece bedeniniz değil ruhunuzda sinyal veriyorsa mutlaka buraya gelin derim terapi gibi gelecektir. Alder otelinde bunda etkisi büyük olacaktır sessiz sakin konumu size yabancılık hissini hiç vermeyen ve güler yüzü ile size huzur verecektir

Figen Aslan